top of page

ZAJĘCIA Z PIERWSZEGO TAŃCA

Zajęcia z pierwszego tańca - nauka choreografii tanecznej w oparciu o prośby i sugestie pary. Pomoc w wyborze piosenki oraz obróbka utworu muzycznego pod kątem pokazu. Konsultacje z parą, a także tworzenie unikalnych choreografii poprzez indywidualne podejście do klienta. Możliwość wynajęcia 3 sal na terenie Lublina (dopłata 30 zł) bądź nauki w domu klienta (w miarę możliwości grafiku pracy trenera). Przyspieszony kurs dla "spóźnialskich" dzięki zastosowaniu ciekawych metod przyswajania wiedzy. Standardowa liczba lekcji z pierwszego tańca:  3 - 4 spotkania. Zajęcia mogą być prowadzone o każdej godzinie, w dni robocze i w weekendy.

Cena od pary: 120 zł/45 min - w cenę wliczona jest opłata za salę

ZAJĘCIA Z TAŃCA TOWARZYSKIEGO, TAŃCA UŻYTKOWEGO I LATINO

Zajęcia dla indywidualnych par. Aktywne i miłe spędzenie czasu wolnego połączone z nauką elementów tańca towarzyskiego. Trening fitness, elementy rozciągania, nauka techniki tanecznej opartej na tańcach latynoamerykańskich jak i tańcach standardowych. Indywidualne podejście do każdej pary oraz realizowanie każdej prośby związanej z prowadzeniem zajęć.

Trening tańca użytkowego to nauka opierająca się na elementach tańca wykonywanego w parze. Zajęcia dla par oraz indywidualnych osób. Ten rodzaj tańca wykorzystywany jest m.in. na weselach oraz przyjęciach. 

Cena od pary lub całej grupy: 120 zł/45 min -     w cenę wliczona jest opłata za salę

logo_przezroczyste_z_czarną_ramką.png
Kids Dance Lublin - logo  — przezroczyste tło.png
ZAJĘCIA TANECZNE 
W GRONIE ZNAJOMYCH

Zbierz ekipę i przyjdź na zajęcia taneczne do First Dance Lublin. Do wyboru macie szeroki wachlarz tańców począwszy od tańca użytkowego, tańca towarzyskiego oraz latino. Ucz się pod okiem trenera razem ze znajomymi i podaruj bliskim aktywnie spędzony czas wolny połączony z nauką tańca. Cena obejmuje całą grupę i jest niezależna od ilości uczestników zajęć !

nauka tańca w gronie znajomych.jpg

KIDS DANCE LUBLIN

Zapraszamy do kontaktu placówki zainteresowane zajęciami tanecznymi w przedszkolu. Takie zajęcia wspierają rozwój motoryczny, koordynację ruchową, kreatywność oraz umiejętność pracy w grupie. Dodatkowo, taniec jest świetną formą wyrażania emocji i rozwijania poczucia rytmu. Program zajęć jest odpowiednio dostosowany do wieku i umiejętności dzieci, zapewniając im pozytywne doświadczenia związane z tańcem. Oferta zajęć tanecznych tworzona jest indywidualnie dla każdej placówki edukacyjnej.
Kids Dance Lublin - logo  — przezroczyste tło.png

Wynajem wytwornic

 baniek mydlanych

Ten sprzęt sprawi, że Państwa impreza stanie się wyjątkowa, niezależnie czy będzie to wesele, impreza firmowa, czy event dla dzieci. Duża wydajność urządzenia sprawia, iż zaspokoi potrzeby każdego użytkownika, a jednocześnie da sporo frajdy uczestnikom. 

Cena 80 zł dotyczy faktu wynajmu maszyny a nie czasu użytkowania jej. Do zestawu dołączony jest płyn do baniek mydlanych oraz stojak. Urządzenie wytwarza niezliczoną ilość baniek mydlanych na minutę. Maszyny działają bezprzewodowo za pomocą wbudowanych akumulatorów więc bez problemu można je rozmieścić w dogodnym miejscu. Nowość! Dwukomorowa maszyna do baniek mydlanych do wypożyczenia przez każdego! 

WYNAJEM PODŚWIETLANYCH NAPISÓW LOVE
IMG_20191228_100855_edited_edited.jpg

Oferuję Państwu wynajem podświetlanego napisu LOVE. Napis jest świeżo, profesjonalnie wykonany i zasilany żarówkami typu led. Jest to jeden z najwyższych napisów dostępnych w ofertach - jego wysokość to 1,20 m. Każda litera jest zasilana oddzielnym kablem dzięki czemu napis można rozstawić na wszelkiego rodzaju powierzchniach - zarówno literami obok siebie jak i pionowo stawiając jedną literę na drugą. Cena do uzgodnienia. Dowóz do wskazanego przez klienta miejsca razem z montażem oraz demontażem.

WYNAJEM DREWNIANYCH  NAPISÓW LOVE

Napis LOVE jest wykonany z drewna o grubości kilku centymetrów. Drewno jest oszlifowane i zaimpregnowane. Posiada stabilną podstawę. Napis jest dodatkowo podświetlony panelami led barwy ciepłej, które można w prosty sposób zdemontować. Wynajem napisu to pełna doba a nawet 48 godzin! (zniżka na drugi dzień). Możliwość transportu napisu w cenie wynajmu na terenie Lublina jak i poza miasto Lublin (negocjacja z klientem). Rozstawienie i podłączenie napisu również zawarte jest w ogólnodostępnej cenie. 

LOVE drewniane.jpg
InShot_20191214_134937609.jpg

Cena od 220 zł

WYNAJEM ŚCIANEK DEKORACYJNYCH

Oferujemy wynajem ścianki dekoracyjnej, która przystrojona jest świecącą kurtyną ledową oraz woalem. W ofercie mamy dla Państwa trzy stelaże do wynajmu, dwa złote o wymiarach (2m x 2m oraz 2m x 1m) a także złoty heksagon do 2m. Do kurtyny ledowej można dołączyć przywieszkę swojego autorstwa bądź też prezentujemy klasyczny wzór "mąż i żona". Dekoracja w formie ścianki czworobocznej posiada gotowy wzór kwiatowy (sztuczne i wytrzymałe kwiaty), firanę oraz podświetlenie ledowe z tyłu ścianki, które zmienia kolor. Ścianka nadaje się zarówno za stołem Państwa Młodych jak i na sesję fotograficzną na sali weselnej. Stelaże można wynająć również bez naszych dodatków i ozdobić na własny sposób.
Cena obejmuje montaż ścianki w dowolnym miejscu wskazanym przez parę oraz transport dekoracji.

245519001_1101945240342543_1244253217825696724_n.jpg
scianka 4kąt.jpg
203412644_162677392566855_49324866979453
246168740_3110741115913362_1524348022739338175_n.jpg

Cena od 200 zł

Podaruj prezent bliskiej osobie

voucher prezentowy first dance lublin.jpg
logo_przezroczyste_z_czarną_ramką.png
  • logo-clipart-phone-4
  • mail-post-symbol-logo-C7C3A0C8BD-seeklog
  • Facebook Social Icon
  • ig-logo-email
  • YouTube
logo128x128przezroczystetlobordowe.png
button230x50bialetlo.png
Latino night -
wieczór panieński 

Wieczór panieński opiewający gorące rytmy latino. Pełna godzina treningu pobudzającego endorfiny i całe ciało do ruchu wraz z nabyciem nowego doświadczenia  oraz nauką tańca.

Cena 130 zł od grupy zawiera wynajem sali, lampkę szampana oraz upominki. Istnieje również możliwość dojazdu do lokalizacji wskazanych przez grupę lub wynajem kilku sal na terenie Lublina o dogodnej dla uczestników godzinie. Cena jest stała i niezależna od liczby uczestników! Przeżyj z nami niezapomniane chwile. 

bottom of page