top of page

   Nazywam się Marcin Rychwiński. Blisko 13 lat poświęciłem zawodowemu uprawianiu sztuki tanecznej osiągając międzynarodowe klasy taneczne A/A w tańcach latynoamerykańskich i w tańcach standardowych oraz zdobywając wysokie lokaty na turniejach tańca towarzyskiego. Lata występów na arenie ogólnopolskiej oraz międzynarodowej zaowocowały rozwojem tanecznych umiejętności i poszerzania doświadczenia. Reprezentowałem klub "Lider" Lublin zdobywając tytuły Mistrza i V-ce Mistrza Okręgu Lubelskiego w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, a także nieprzerwanie plasując się w czołówkach top 20 najlepszych par Polski kategorii Youth w tańcach latynoamerykańskich. Swoją karierę w 2010 roku zakończyłem tańcząc w warszawskiej formacji latynoamerykańskiej "Akant Family" i zdobywając z grupą taneczną tytuł V-ce Mistrza Polski. Jestem absolwentem specjalizacji animacja kultury na kierunku pedagogika (UMCS) oraz pedagogiem -arterapeutą (KUL). Współpracowałem z Lubelskim Centrum Inicjatyw Tanecznych prowadząc zajęcia w placówkach szkolnych a także zarażam swoją profesją klientów klubów fitness.  
  Swoją życiową pasję przekształciłem w nauczanie innych. Od wielu lat First Dance Lublin pomaga grupom, parom, a także indywidualnym osobom - zarówno dzieciom jak i dorosłym - w rozwoju kompetencji tanecznych świadcząc swoje usługi.

Nasz założyciel

tapeta fb.jpg

Co wyróżnia First Dance Lublin?

Doświadczenie w nauce tańca

Profesjonalne podejście do każdej pary, fachowe porady i konsultacje. Każda choreografia jest tworzona indywidualnie oraz w oparciu o umiejętności klienta i jego prośby. Pomoc w wyborze utworu muzycznego i obróbka pod kątem pokazu. Nauka kilkunastu par w każdym miesiącu.  Pełne zaangażowanie w rezultaty pary.

bottom of page