ZAJĘCIA Z PIERWSZEGO TAŃCA

Zajęcia z pierwszego tańca - nauka choreografii tanecznej w oparciu o prośby i sugestie pary. Pomoc w wyborze piosenki oraz obróbka utworu muzycznego pod kątem pokazu. Konsultacje z parą, a także tworzenie unikalnych choreografii poprzez indywidualne podejście do klienta. Możliwość wynajęcia 5 sal na terenie Lublina (dopłata 20 zł) bądź nauki w domu klienta (w miarę możliwości grafiku pracy trenera). Przyspieszony kurs dla "spóźnialskich" dzięki zastosowaniu ciekawych metod przyswajania wiedzy. Standardowa liczba lekcji z pierwszego tańca:  3 - 4 spotkania. Zajęcia mogą być prowadzone o każdej godzinie, w dni robocze i w weekendy.

ZAJĘCIA Z TAŃCA TOWARZYSKIEGO I

TAŃCA UŻYTKOWEGO

Zajęcia dla indywidualnych par. Aktywne i miłe spędzenie czasu wolnego połączone z nauką elementów tańca towarzyskiego. Trening fitness, elementy rozciągania, nauka techniki tanecznej opartej na tańcach latynoamerykańskich jak i tańcach standardowych. Indywidualne podejście do każdej pary oraz realizowanie każdej prośby związanej z prowadzeniem zajęć.

Trening tańca użytkowego to nauka opierająca się na elementach tańca wykonywanego w parze. Zajęcia dla par oraz indywidualnych osób. Ten rodzaj tańca wykorzystywany jest m.in. na weselach oraz przyjęciach. 

logo_przezroczyste_z_czarną_ramką.png
Witamy
ZAJĘCIA LATINO

Gorące rytmy latynoskie skierowane do każdej osoby. Zajęcia mogą być prowadzone indywidualnie bądź grupowo. Trening cardio połączony z nauką kroków angażujących każdą partię ciała.

ZAJĘCIA FIT DANCE

Połączenie treningu fitness z tańcem latynoamerykańskim. Ciekawa forma zajęć aktywizująca całe ciało. Zajęcia (indywidualne lub grupowe) opierają się na rozgrzewce, części tanecznej oraz rozciąganiu. 

Wynajem wytwornic

 baniek mydlanych

Ten sprzęt spowoduje, że Twoja impreza stanie się wyjątkowa, niezależnie czy będzie to wesele, impreza firmowa, czy event dla dzieci. Duża wydajność urządzenia sprawia, iż zaspokoi potrzeby każdego użytkownika, a jednocześnie da sporo frajdy uczestnikom. 
Cena wynajmu opiewa jeden dzień. Do zestawu dołączony jest płyn do baniek mydlanych oraz statyw. Urządzenie wytwarza niezliczoną ilość baniek mydlanych na minutę dodatkowo rozświetla pomieszczenie poprzez zmieniające się kolory obudowy.
Transport maszyny we wskazany adres na terenie Lublina - gratis! Montaż i demontaż urządzenia - gratis!
WYNAJEM PODŚWIETLANYCH NAPISÓW LOVE

Oferuję Państwu wynajem podświetlanego napisu LOVE. Napis jest świeżo, profesjonalnie wykonany i zasilany żarówkami typu led. Jest to jeden z najwyższych napisów dostępnych w ofertach - jego wysokość to 1,20 m. Każda litera jest zasilana oddzielnym kablem dzięki czemu napis można rozstawić na wszelkiego rodzaju powierzchniach - zarówno literami obok siebie jak i pionowo stawiając jedną literę na drugą. Cena do uzgodnienia. Dowóz do wskazanego przez klienta miejsca razem z montażem oraz demontażem.

WYNAJEM DREWNIANYCH  NAPISÓW LOVE

Napis LOVE jest wykonany z drewna o grubości kilku centymetrów. Drewno jest oszlifowane i zaimpregnowane. Posiada stabilną podstawę. Napis jest dodatkowo podświetlony panelami led barwy ciepłej, które można w prosty sposób zdemontować. Wynajem napisu to pełna doba a nawet 48 godzin! (zniżka na drugi dzień). Możliwość transportu napisu w cenie wynajmu na terenie Lublina jak i poza miasto Lublin (negocjacja z klientem). Rozstawienie i podłączenie napisu również zawarte jest w ogólnodostępnej cenie. 

Latino nignt -
wieczór panieński 

Wieczór panieński opiewający gorące rytmy latino. Pełna godzina treningu pobudzającego endorfiny i całe ciało do ruchu wraz z nabyciem nowego doświadczenia  oraz nauką tańca.

Cena 130 zł od grupy zawiera wynajem sali, lampkę szampana oraz upominki. Istnieje również możliwość dojazdu do lokalizacji wskazanych przez grupę lub wynajem kilku sal na terenie Lublina o dogodnej dla uczestników godzinie. Cena jest stała i niezależna od liczby uczestników! Przeżyj niezapomniane chwile 

  • logo-clipart-phone-4
  • mail-post-symbol-logo-C7C3A0C8BD-seeklog
  • Facebook Social Icon
  • ig-logo-email
  • YouTube
logo128x128przezroczystetlobordowe.png
jamboard-logo.png
button230x50bialetlo.png
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now